Pozor tuš!

Doteď jsem si myslela, že jediné nebezpečí od tuše hrozí při převrácení lavičky a vylití jejího obsahu. Včerejší zážitek mě vyvedl z omylu. 

Otevřela jsem šuplík s obrázky a usoudila jsem, že spoustu by si zasloužilo ještě trochu péče. Některé vylepšit doladěním detailů, u jiného oříznout poškozený okraj papíru, další třeba jen zafixovat. Zkrátka malá inventura a třeba se pokusit pár výtvorů zbavit a poslat je dál. 

Uvažuji, že bych je zde nabídla, ale ještě si to nechám projít hlavou. Klidně dejte vědět, jestli byste to uvítali.


Došlo i na obrázky dvou slečinek, kde mě napadlo přidat pár detailů, předtím než jim dám slušivou paspartu. Jako poslední dokončovací krok jsem chtěla ještě černou tuší obtáhnout pozadí. Vylovila jsem tuš, na kterou jsem asi rok nesáhla, a po otevření mě čekalo překvápko. Doteď jsem si myslela, že jediné nebezpečí od tuše hrozí při převrácení lavičky a vylití jejího obsahu. Ne, tentokrát jsem ji nevylila, ale smrad, který se z ní linul, mě málem zvedl ze židle. Buď do tuše spadla mršina, nebo se zkazila. A vzhledem k velikosti lahvičky bude druhá možnost pravděpodobnější.

Může se tuš vůbec zkazit?? Zápach mě ubezpečuje, že může. Něco mi to připomíná, ale nemůžu si vybavit co. Napadají mě syrečky.
Tuš poletí do koše a já až se vydám do blízkých Strakonic, zavítám rovnou do Koh-i-nooru pro novou. Díky za něj. Tenhle obchůdek nám tu dlouho chyběl. 

Stejně si budu lámat hlavu, jak se jen tuš může zkazit. :-)