Portrét na zakázkuVěřím, že krásný portrét dokáže učarovat a především jako dárek udělat druhému upřímnou radost. Pokud sháníte výjimečný dárek, který nezapadne mezi ostatními, bude pro Vás portrét správnou volbou. Do portrétů vkládám veškerou svou preciznost, věnuji se každému detailu tváře, abych co nejvěrněji zachytila podobu a portrét byl autentický.


Kolik stojí portrét?

Cena se odvíjí od velikosti a složitosti portrétu. Pro představu portrét jedné osoby na formát A4 stojí 900 Kč. Pokud zvolíte větší velikost A3, vychází portrét 1200 Kč, dvojportrét na A3 stojí 1700Kč.

Jak to funguje?

Nejdříve mi e-mailem pošlete fotografii a vaší představu o portrétu. Následně se domluvíme
na ceně a termínu. Jakmile zaplatíte zálohu 50% z ceny, pouštím se do kreslení (pokud nebylo domluveno jinak a já nepracuji na jiných zakázkách). Hotovou kresbu zašlu ofocenou na schválení, pokud je vše podle vaší představy, doplatíte zbylou část platby, následně obraz důkladně zabalím a odešlu. 

Jakou fotografii vybrat?

Vybírejte fotografie zaměřené hlavně na obličej. Výborné jsou fotky pořízené profesionálními fotografy, pozor ale na přílišné úpravy, vyhlazení obličeje, zeštíhlení, zvětšení očí atd... Na takové fotce je už bohužel jiný člověk. Fotografie by měla být ostrá, v dobré kvalitě s vysokým rozlišením bez zbytečných stínů v obličeji. Pokud máte fotografií více, ráda vám pomůžu s výběrem vhodné předlohy.

Kolik stojí poštovné a je možné osobní předání?

Cena za poštovné a balné je 136 Kč. Obrazy zasílám zafixované v kartonovém tubusu. Menší kresby obvykle v pevných deskách z kartonu. Osobní předání je možné ve Strakonicích.

Jak mě kontaktovat?

Pokud máte zájem o portrét, pošlete mi vaši představu společně s vybranou fotografií na e-mail cardova.sabina@seznam.cz


Zkušenosti mých zákazníků s kresbou portrétů si můžete přečíst zde.