Portrét na zakázku

Věřím, že krásný portrét dokáže učarovat a především jako dárek udělat druhému upřímnou radost. Pokud sháníte výjimečný dárek, který nezapadne mezi ostatními, bude pro Vás portrét správnou volbou. Do portrétů vkládám veškerou svou preciznost, věnuji se každému detailu tváře, abych co nejvěrněji zachytila podobu a portrét byl autentický.

Kolik stojí portrét?

Cena se odvíjí od velikosti a složitosti portrétu. Pro představu portrét jedné osoby na formát A4 stojí 900 Kč. Pokud zvolíte větší velikost A3, vychází portrét 1200 Kč, dvojportrét na A3 stojí 1700Kč.

Jak to funguje?

Nejdříve mi e-mailem pošlete fotografii a vaší představu o portrétu. Následně se domluvíme
na ceně a termínu. Jakmile zaplatíte zálohu 50% z ceny, pouštím se do kreslení (pokud nebylo domluveno jinak a já nepracuji na jiných zakázkách). Hotovou kresbu zašlu ofocenou na schválení, pokud je vše podle vaší představy, doplatíte zbylou část platby, následně obraz důkladně zabalím a odešlu. 

Jakou vybrat fotografii?

Vybírejte fotografie zaměřené hlavně na obličej. Výborné jsou fotky pořízené profesionálními fotografy, pozor ale na přílišné úpravy, vyhlazení obličeje, zeštíhlení, zvětšení očí atd... Na takové fotce je už bohužel jiný člověk. Fotografie by měla být ostrá, v dobré kvalitě s vysokým rozlišením bez zbytečných stínů v obličeji. Pokud máte fotografií více, ráda vám pomůžu s výběrem vhodné předlohy.

Kolik stojí poštovné a je možné osobní předání?

Cena za poštovné a balné je 136 Kč. Obrazy zasílám zafixované v kartonovém tubusu. Menší kresby obvykle v pevných deskách z kartonu. Osobní předání je možné ve Strakonicích.

Jak mě kontaktovat?

Pokud máte zájem o portrét, pošlete mi vaši představu společně s vybranou fotografií na cardova.sabina@seznam.cz


Reference

Portrét je nádherný, veliká spokojenost. Skvěle zabalené. Vše v naprostém pořádku. Vřele Všem doporučuji ;-) 

Lucie


Velmi spokojená a doporučuji! Nejraději bych si ho sama nechala, kdyby to nebyl dárek :)

Monika

Moc děkuji za obchod, obraz je nádherný... Komunikace byla skvělá a dodání bleskové - zboží navíc skvěle zabaleno.

Vendy

Já nemám slov!! Je to ještě lepší než jsem čekala, jste tak neskutečně moc šikovná! Děkuji vám strašně moc. Obdarovanému se neskutečně moc líbil! Děkuji, že jste se do mého portrétu pustila ❤️ Určitě Vás budu doporučovat dále, jste skvělá.

Adéla

Sabinko, tak jsem pořád přemýšlela, jakým způsobem vyjádřím nadšení, které mam z portrétu. No nakonec mě nic originálního nenapadlo. :D Takže napíšu pouze to, že jsem absolutně nadšená z toho, jak přesně jsi zachytila podobu Rozinky. Každý detail... Kdykoliv se na to podívám, podvědomě hledám nějakou odchylku od té mé holčičky. No a pořád jsem žádnou nenašla. Teď to přesně vyjádřila má kamarádka. Řekla, že vypadá jako živá. A já souhlasím. Ještě jednou ti moc děkuju.

Bára

Jsem nadšená a rozhodně doporučuji! Portrét je naprosto úžasný, stejně tak přístup prodávající, která mi vyšla maximálně vstříc :) Moc děkuji.

Klára

Nemůžu se vynadívat, je to nádherný. Ještě jednou moc děkuji.

Hanka

Nádherná kresba, výborná domluva, moc děkuju a určitě můžu dále doporučit :)

Kateřina

Novinka!

Svatební obrazy na otisky hostů

Kromě portrétů nabízím nově možnost objednat svatební obrazy známé také jako svatební stromy. Hosté vám otiskem prstu a podpisem vytvoří obraz na památku a zároveň hezkou dekoraci. Motivy naleznete zde.