ReferencePortrét je nádherný, veliká spokojenost. Skvěle zabalené. Vše v naprostém pořádku. Vřele Všem doporučuji ;-) 

Lucie


Sabinko, tak jsem pořád přemýšlela, jakým způsobem vyjádřím nadšení, které mam z portrétu. No nakonec mě nic originálního nenapadlo. :D Takže napíšu pouze to, že jsem absolutně nadšená z toho, jak přesně jsi zachytila podobu Rozinky. Každý detail... Kdykoliv se na to podívám, podvědomě hledám nějakou odchylku od té mé holčičky. No a pořád jsem žádnou nenašla. Teď to přesně vyjádřila má kamarádka. Řekla, že vypadá jako živá. A já souhlasím. Ještě jednou ti moc děkuju.

Bára


Jsem nadšená a rozhodně doporučuji! Portrét je naprosto úžasný, stejně tak přístup prodávající, která mi vyšla maximálně vstříc :) Moc děkuji.

Klára

Já nemám slov!! Je to ještě lepší než jsem čekala, jste tak neskutečně moc šikovná! Děkuji vám strašně moc. Obdarovanému se neskutečně moc líbil! Děkuji, že jste se do mého portrétu pustila ❤️ Určitě Vás budu doporučovat dále, jste skvělá.

Adéla

Nádherná kresba, výborná domluva, moc děkuju a určitě můžu dále doporučit :)

Kateřina

Moc děkuji za obchod, obraz je nádherný... Komunikace byla skvělá a dodání bleskové - zboží navíc skvěle zabaleno.

Vendy


Nemůžu se vynadívat, je to nádherný. Ještě jednou moc děkuji.

Hanka

Velmi spokojená a doporučuji! Nejraději bych si ho sama nechala, kdyby to nebyl dárek :) 

MonikaHledáte dárek, který rozhodně nezapadne mezi ostatní? Chcete udělat radost sami sobě a chybí vám portrét vašich nejmilejších? Nebo chcete jenom potěšit někoho blízkého?

Portréty kreslím i na přání, neváhejte mě kontaktovat